Kominek

w centrum twojego domu

Usługi

Najlepsze kominki - Wejherowo, Gdynia, Gdańsk

Zapewniamy kompleksową obsługę - poczynając od tworzenia projektu i jego wizualizację poprzez wykonawstwo, a zakończywszy na konserwacji. Projektując kominki staramy się łączyć walory funkcjonalne i estetyczne.

Oprócz kominków zajmujemy się również budową grilli ogrodowych, instalacji systemów kominkowych oraz systemów dystrybucji ciepłego powietrza. Pracujemy na terenie Powiatu Wejherowskiego, Puckiego i całego Trójmiasta. 

Od wielu lat przyświeca nam myśl, że kominek nie jest luksusem tylko dla wybranych. Pasjonują nas zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kształty, stąd wciąż sięgamy po nowe rozwiązania i pomysły. Fascynuje nas żywioł ognia, dlatego chcemy go ujarzmić w najróżniejszych formach. Nie ograniczamy się tylko do wkładów kominkowych, które wymagają obudowy, ale także do otwartych nowoczesnych palenisk. Jednocześnie pamiętamy o ich bezpieczeństwie i funkcjonalności.

Nasze produkty to szeroka gama wkładów, kratek i obudów kominkowych, a także różnego rodzaju asortyment potrzebny do instalacji i wykończenia kominka. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie wśród nich kominek, który idealnie uzupełni wasze wnętrze i stworzy w nim ciepłą atmosferę.